5 Nisan 2009 Pazar

MİM...


Mimlendim... Bu bir ilk, teşekkür ederim Sevgili Agül 'e bu pası için :)Konu "kalbimi çalan eylemsel hareketler ve mutlu bir beraberlik için karşı taraftan beklenenler"

Offff

Sayfalarca yazmamak için kendimi frenlemem gereken bir konuya takılmışım daha ilk mimimde :)

Ben bir Aslan'ım. Yani Hayattan ve Aşktan yana beklentisi çok olan biriyim... Bu beklentilerimden yılmadan yanımda kalabilecek, ruhumdaki ACABA kısmını hiç tetikletmeden sevildiğimi her daim hissettirebilecek ve bu anlamda kendimi güvende bileceğim bir eş olmak ile başlamalı işe kalbime oynayan arkadaş.


Kalbimi çalacak hareketlerin başında kendimi özel hissedebilmemi sağlayacak şeyler yatıyor aslında.

Benim için, bana özel davranışlar görmeliyim. Bana yazılan satırlar okuyup bana söylenen sözler duymalı, bana dair kurulan hayallere ortak edilmeliyim. Sürprizlerle şaşırtılıp monotonluktan uzaklaştırılmalıyım. Şımartılmak hoşuma gider. Şımardım diye terslenmekten nefret ederim. Karşımdaki insanın bana kendini ıspatı şarttır ama bunu beni ezerek değil varlığımdan dolayı şükran duyarak başarabilmelidir. E bu da işin en zor kısmı hani :)Çok sıradan bile olsa gerçekten içten gelerek ve benim için yapılan tüm jestler kalbimde milyonlarca çiçek açtırabilir lafın kısası...myspace layout codes


Bunlar beraberliğe adım atılması için beni motive edebilecekler kısmıydı. Şimdi işin bir de mutlu beraberliğimi sürdürebilmek için beni motive edecekler kısmı var, gelelim ona :)


1) Güven... Sorgusuz güvenebilmeliyim. Neye mi? Sevildiğime, sayıldığıma, özlendiğime, beklendiğime, istendiğime, alternatifsizliğime, aldatılmayacağıma, ihmal edilmeyeceğime, kurgusuz ve koşulsuz sevileceğime


2) Zaman... İmkan olsa tüm zamanını bana adayacak olduğunu hissetmem lazım aşık olabilmek ve aşık kalabilmek için, yani kapımda yatıp kalkacak biri olmalı birlikte olduğum insan ki ilgimi çekebilsin ve ondan başka birşey dikkatimi çekmesin ;)


3) Sadakat... Kendimden çok güvenmeliyim birlikte olduğum insana. Canımı, gururumu ve malımı koruyup hiçbirine zarar getirmeyecek biri olduğuna inanmazsam aşk mümkün değil benim için. Tereddüt edersem sevemem çünkü.


4) Dürüstlük... Bana bakan gözlerde her daim dürüstlük olmalı. Aksi imkansız gene


5) Zeka... Aptal erkeklere asla tahammül edemiyorum...


6) Saygı, sevgi ve sınırsız iletişim...


Dahası çok bu mimdeki konunun. Okuyan birileri olur ise bayıltmaktan yana endişe eder haldeyim o yüzden burada kesmekle faydalı bir iş yapacağıma inanıyorum :))

myspace layout codes

Eğer reddetmez ve yanıtlarlarsa çok memnun olacağımı ileterek ben de Sevgili Zerrin Pasta Evi, Hep Süslüydüm ve Ufuk Çizgisi ' ni mimlemek isterim

Sevgiler ...


8 yorum:

UFUK ÇİZGİSİ dedi ki...

Şu anki huzurum sadece tek bir şeyin sonuca ulaşmasıyla ilgili..aslında daha çok büyük sorunlarım ama buna şükür..hepsi sırayla olacak.. Bu konuda yeni mimlenmiştim ve yazmıştım nasıl olcak şimdi.:(
Teşekkür ederim.

UFUK ÇİZGİSİ dedi ki...

Bu arada çok güzel yanıtlar..bana olması zor demişlerdi..evet bunların hepsi bir arada olması ve karşımıza çıkanlardan bunları yaşatabilecek olanı anlayabilmek, tamamdır demek de zor. Deneme yanılmalar çok yoruyor insanı. ama tüm yüreğimle yaşamanı diliyorum bunları.

Sokak Kedisi dedi ki...

Ufuk Çizgisi; Pardon, haklısınız siz bu mime yakalanmıştınız zaten, acemilik var üstümde çabuk atarım umarım :))))

Önemli olan pası kimin verdiği değil pası sayıya çevirenin kim olduğu nasılsa

Teşekkürler dilekleriniz için

Z dedi ki...

Beni mimlememişsin kedicik

Napsam şimdi ben, kendimi nerelere vursam ??

:))))

Zerrin Pasta Evi dedi ki...

Çok teşekkürler... En kısa zamanda yanıtlayacağım :))

Benim de ödülüm var.Bloguma uğrayıp alırsanız sevinirim :))
Sevgiler...

hepsusluydum dedi ki...

Bende de bir ödül sizi bekliyor, uğrayın lütfen..Sevgilerimle Zehr@

Sokak Kedisi dedi ki...

Z bence sen kendini boşuna harab etme :))

Zerrin'cim aldım ödülünü, çook duygulandım bu ilk ödülüm :)))))))) Teşekkür ederim

Sevgili Zehra Hanım, bugün çok şımardım sizlerin sayesinde, gerçekten çok teşekkür ederim

Sevgiler

hepsusluydum dedi ki...

Zehr@'nın yanındaki sıfatı kaldrıp hitap etmenizde hiç bir sakınca yok :))))Sevgilerimle Zehr@

Free Counter