2 Temmuz 2012 Pazartesi

Eridim BittimAkdeniz sıcağını unutmuş bünyemle birlikte Antalya'ya inince bildiğiniz şapşala döndüm. Sıcak bir hışımla koşup geldi tepeme, bir sağdan tokatladı, bir soldan.

Neyse ki dostlar, anılar ve buz gibi alkol sayesinde aklı serin tutmayı başarıp sağ salim döndük İstanbul serinine. Fırsat bulup gördüğüm dostlarla kucak kucağa, malesef denk gelip de göremediklerime dertlenme derken bitti bir Akdeniz Akşamları operasyonu daha. Dün gece yatak odamın camını açık bırakıp yattıktan yaklaşık bir 3-4 dakika sonra camı kapatmış, pikeme sarılmış buldum kendimi. Hayat böyle serin serin güzel işte :))Önümüzdeki hafta Ege taraflarına bir göz atayım diye planlıyorum, Kuşadası beni, ben de onu özledim. Bu sefer yalnız gitmiyorum ama... Haydut yavrumla ana oğul düşeceğiz yollara, maceranın dibine vururuz artık kesin. Yavru da yanımda olacağına göre hasret derdimiz de olmayacak, haliyle tatili eylüle bağlamaya kalkmasak bari :))

Kaç yazdır şehirde çakıldık kaldık, azıcık hak ettik bu kadar tatili biz. Oğluma da başarılı geçen okul dönemi üstüne ödül olsun bu hercai tatil, o ne isterse emretsin ben de derhal yapayım. Isaura kedi, yavrunun emrinde :))

Ve tabii bu arada herkese iyi haftalar, temmuzun bu ilk haftasında hep güzel anlar biriksin yüreğinizde...4 yorum:

absalom dedi ki...

:)))

sitem edecektim amma soz verdiğin için etmiyorum hatta bu konuda yazı bile yazmıyorum :)

yine de mutlu oldum son anda da olsa.

tekrarını beklerim efenim.

Sokak Kedisi dedi ki...

Ama Absalomcan etme bana sitem :))

Çok koşturmacalı, plansız, programsız, komün halinde acayip bir hafta geçirdik, sıcak da cabası.

Bir sonrakinde mutlaka fasıla gidicez, yazdım aklıma :)

Leyla Tepe dedi ki...

İki hafta kadar sonraya planlarım var benimde. Acaba bende böyle mi olacağım ? :D

Sokak Kedisi dedi ki...

2 Hafta sonra daha sıcak olucak, aman diyeyim..

Free Counter